Novinky
Připravujeme

Reference
Připravujeme

Info. bulletin Registrace
PřipravujemeO AlliMAX

HISTORIE ČESNEKU

Traduje se, že česnek se objevil v Kirgizské poušti na Sibiři asi před 7000 roky. Poté byl dovezen do starověkého Egypta, aby jím nasytili otroky, kteří stavěli pyramidy, a aby je udrželi v dobré kondici, v zdraví a bez infekcí.

Od té doby česnek sehrál důležitou úlohu téměř v každé civilizaci na této planetě. Ve starověkém Řecku se česnek konzumoval ve velkém množství na zlepšení cirkulace a nabytí síly. V tradiční čínské medicíně se česnek používal jako hlavní součást léčby při všech běžných onemocněních. V posledních padesáti letech bylo ve světě publikováno obrovské množství výzkumů potvrzujících mnohé blahodárné vlastnosti česneku a jeho složek vznikajících během jeho krájení, drcení, vaření nebo dalšího zpracovávání.

Proč je česnek tak účinný?

CO JE ALICIN?

Když se česnek pokrájí nebo rozdrtí, sírová sloučenina alliin se sloučí s enzymem nazývaným alináza a spustí se chemická reakce. První vytvořenou sloučeninou je alicin. Naneštěstí, alicin vytvořený z čerstvého česneku je nestabilní a rychle se mění na jiné sloučeniny obsahující síru známe také jako tiosulfináty.

Alicin je jediná složka, které náleží popis „mateřská“ substance, a je odpovědná celkově nebo zčásti za protiplísňové, antivirózní a antibakteriální vlastnosti česneku. Alicin je ta aktivní látka v česneku, která pomáhá. Abyste získali stejný účinek jako z jedné tobolky AlliMAX®, museli byste zkonzumovat velmi velké množství čerstvého česneku (přibližně 400 stroužků).

JAK SE AlliMAX® VYRÁBÍ?

Alicin je ve velké koncentraci olejnatá nestabilní substance, která se rychle rozkládá. Náš patentovaný proces výroby alicinu však alicin velmi rychle rozředí na koncentraci, při níž se stává stabilním a může se snadno dehydrovat, aby se vytvořilo složení AlliMAX®. AlliMAX® je vyroben stejným způsobem jako alicin získaný z čerstvého česneku.

V jedinečném procesu s kontrolou teploty a tlaku se používá voda na opakované odplavování alicinu z reakční nádoby hned po vytvoření alicinu. Takto vytvořený vodou ředěný extrakt alicinu se dále ředí a sublimačně suší na maltodextrinovou matrici pro výrobu stabilního alicinového prášku. Kontrolované podmínky zachovávají účinek a bioaktivitu alicinu. Díky tomuto sofistikovanému zdokonalenému postupu se podařilo získat aktivní složku česneku – alicin – a dopravit ji tam, kde to tělo potřebuje.

JAK SE ALLIMAX® ODLIŠUJE OD OSTATNÍCH ČESNEKOVÝCH DOPLŇKŮ?

Žádný jiný česnekový doplněk NEOBSAHUJE alicin. Ostatní česnekové doplňky se spoléhají jen na schopnosti těla vytvářet alicin v okamžiku, kdy spolknete tabletu nebo kapsli. Česnekové olejové doplňky jsou vyrobeny destilováním čerstvého česneku, vyrobený olej se poté ředí a vkládá do kapslí. Tak se zničí většina, pokud ne všechny, vlastnosti alicinu. Některé práškové česnekové doplňky mohou vytvářet alicin, ale závisí to na převládajících žaludečních podmínkách a uskutečnění proměny na alicin může trvat i několik hodin.

AlliMAX® nemusí čekat, aby se proměna na alicin uskutečnila, neboť už sám OBSAHUJE alicin. Když AlliMAX® vchází do žaludku, rozpouští se kvůli lepšímu vstřebání do krevního oběhu a rozpadá se, aby vytvořil alicinové deriváty. Alicinu nacházejícímu se v doplňku AlliMAX® vyhovuje kyselé prostředí žaludku, na rozdíl od jiných doplňků, které se v kyselých podmínkách nemusejí aktivovat.

Úvod|O AlliMAX|Použití AlliMAX-u|Produkt|Produkt informace|Vlastnosti|Kde koupit|Kontaktujte nás
Copyright 2011