Novinky
Připravujeme

Reference
Připravujeme

Info. bulletin Registrace
PřipravujemeAlliMAX Informace o výrobku

KOLIK TOBOLEK ALLIMAX® POTŘEBUJEME UŽÍT?

Jen jedna tobolka doplňku AlliMAX® denně zapitá malým množstvím studené vody během hlavního jídla poskytne dostatek alicinu pro zdraví organismu a celkovou pohodu.
Rýma, chřipka a většina infekcí
Jestliže cítíte, že na vás jde rýma nebo trpíte nějakou známou infekcí, můžete si vzít 10 a víc kapslí v jedné dávce nebo opakovaně na zmírnění symptomů. V užívání zvýšené dávky pokračujte, dokud nezacítíte účinky a poté se vraťte na základní dávku, což je 1 tobolka denně. Lidé z celého světa užívají desetinásobnou dávku na pomoc při takových vážných infekcích, jako je například MRSA (viz níže).

JAK SE OD SEBE JEDNOTLIVÉ ČESNEKOVÉ DOPLŇKY ODLIŠUJÍ?

Následující tabulka ukazuje, jak jsou vyrobeny různé druhy česnekových doplňků, zda mohou ve vašem těle produkovat alicin nebo ne a jakými publikovanými vědeckými důkazy disponují v léčbě mikrobních infekcí (bakteriální, plísňové, virózní nebo parazitní).

Typ doplnku Zdroj čerstvého cesnaku potvrdený v balení Postup výroby doplnku Alicínový potenciál Publikované klinické antimikróbne údaje
Cesnakový olej Nie Destilácia Nie Nie
Vyzretý cesnakový extrakt Nie Zrenie viac ako 2 roky Nie Nie
Vylúhovaný cesnakový extrakt Nie Drvenie a sušenie Nie Nie
Cesnakový prášok Nie Krájané a sušené strúčiky pod tlakovou a teplotnou kontrolou Áno (ochrana žalúdočnej kyslosti je nutná) Nie
Alicínový práškový extrakt AlliMAX Nie Špecializovaný patentovaný extrakčný postup výroby alicínovej tekutiny a prášku Pravý alicín sa už nachádza v produkte Áno
Tabuľka 1 – Typy cesnakových doplnkov nachádzajúcich sa na regáloch obchodov so zdravou výživou

Složení:
Alicinový prášek, rostlinná tableta (maltodextrin bez geneticky modifikovaných organismů, akáciová živice, oxid titaničitý). Každá tableta AlliMAX obsahuje 180 mg alicinového prášku AlliSURE®.

VHODNÉ PRO VEGANY I VEGETARIÁNY

AlliMAX® NEOBSAHUJE umělé příchutě, sůl, gluten, konzervační látky a je vyroben bez geneticky modifikovaných organismů.

KLINICKÉ STUDIE

Dvojitě zaslepená placebem kontrolovaná studie zkoumala účinky doplňku AlliMAX® na 146 dobrovolnících. Prokázalo se, že alicin dokáže redukovat výskyt běžné rýmy nebo počet dní potřebných na zotavení.

MRSA

Nedávno bylo na University of East London dokázáno, že vodní extrakty alicinu přidané do jednoduchého spreje jsou schopné zabít obrovské pásy tzv. „superbakterií“ MRSA (Staphylococcus aureus rezistentní vůči meticilinu). Tato odporná bakterie donekonečna mění svoji strukturu a vytváří si odolnost vůči mnohým farmaceutickým antibiotikům. Může to mít výrazný účinek na lidí trpící onemocněními kůže, jako jsou ekzém a akné, neboť tato bakterie se s 6 až 7násobně větší pravděpodobností usídlí právě v organismu takovýchto pacientů.

Úvod|O AlliMAX|Použití AlliMAX-u|Produkt|Produkt informace|Vlastnosti|Kde koupit|Kontaktujte nás
Copyright 2011